• Виробництво автоматичних камер зберігання для пляжів

 • Виробництво автоматичних камер зберігання для туристичних міст

 • Виробництво автоматичних камер зберігання для вокзалів

 • Виробництво автоматичних камер зберігання для магазинів

На ринку з 2008 року
78 реалізованих проектів
Встановлено в 14 країнах світу
Сертифіковане обладнання
Гарантія від 1 року
Порошкове
покриття
Промисловий комп'ютер:
intel-1800 / 2Gb / ssd60Gb
Антивандальний, 17" сенсорний екран Прийом купюр і монет Подвійні зламостійкі двері Товщина
металу від 1мм
Відеоспостереження та сигналізація Оплата карткою
1

Виробництво

Компанія МВК МАШ – підприємство з виробництва автоматичних камер схову (АКС) для туристичних міст, пляжів, магазинів, вокзалів та аеропортів. Також підприємство виробляє почтомати (постамат) і програмне забезпечення для їх управління. Ми здійснюємо повний закритий цикл виробництва від розробки до запуску обладнання в роботу. Завдяки такому підходу, у нас вийшло значно знизити собівартість обладнання, що постачається без втрати якості і вивести на ринок автоматичні комплекси за низькою ціною.
Ми виготовляємо корпуси для автоматичних камер схову незалежно від розмірів, використовуючи комплектуючі та периферійні пристрої європейських постачальників. Додатково у клієнтів є можливість змінити або розширити програмне забезпечення.

2

Доставка

Доставка обладнання проводиться у будь-яку точку світу, за найбільш вигідними тарифами транспортних компаній. Ми співпрацюємо з ними тривалий час, тому впевнені в надійності упаковки і якості доставки автоматичних камер схову. Разом із замовником підбираємо перевізника і маршрут з найоптимальнішими умовами за термінами і цінами, готуємо весь пакет необхідних документів, самостійно виконуємо відвантаження, контролюємо митне оформлення і рух вантажу.
Щоб зменшити митні витрати і істотно заощадити на доставці для клієнта, ми готуємо камери схову для відправки як в зібраному, так і в розібраному вигляді. Для країн митного союзу, виробляємо автоматичні камери схову безпосередньо на території Росії.

3

Пуско-налагоджувальні роботи

Незалежно від способу поставки автоматичних камер схову (в зібраному або розібраному вигляді), таке обладнання просто і оперативно збирається, монтується і запускається в роботу. З метою полегшення пусконалагоджувальних робіт, усі з’єднання і монтажні отвори придатні для швидкої збірки і розбору. Модулі комірок мають невелику вагу, легко збираються і розбираються для подальшого транспортування. У комплект поставки камер схову включені всі необхідні інструкції та інструменти.
За бажанням замовника ми надаємо технічного фахівця для виконання всіх процедур складання і налаштування АКС. Це дозволить Вам заощадити час на запуск обладнання і бути впевненим в його функціональності.

4

Технічна підтримка

Для нашої компанії дуже важливо, щоб автоматичні камери схову МВК МАШ працювали без збоїв і надавали послуги високої якості. Тому ми організували технічну службу, яка надає послуги і вирішує ряд питань:
– консультація з монтажу та експлуатації;
– коригування роботи обладнання на вимогу замовника;
– налаштування тарифів і поліпшення роботи програмного забезпечення;
– дистанційний моніторинг роботи шаф;
– виведення обладнання на пульт обслуговування.

Залишилися питання?

Отримайте консультацію від нашого технічного менеджера

 • Антон Сєвєрцев

  Технічний менеджер проектів
  4.5 роки професійного досвіду роботи
 • Олексій Мульченко

  Технічний фахівець
  8 років професійного досвіду роботи
 • Владислав Дунаєв

  Технічний фахівець
  професійний досвід роботи 5.5 років

АВТОМАТИЧНІ КАМЕРИ СХОВУ

Автоматичні камери схову для пляжів

Автоматичні камери схову для пляжів

Автоматична камера схову, встановлена на пляжі, дозволяє добре заробити влітку і окуповується переважно за кілька місяців.
Високий заробіток забезпечують:
– послуга збереження речей;
– термінал зарядки мобільних пристроїв;
– платний доступ до мережі Інтернет;
– платіжний термінал;
– послуга замовлення таксі і піци.
Таке пляжне обладнання добре зарекомендувало себе в Україні, Іспанії, Португалії, Пуер-то-Рико і на Кіпрі. Бізнес на пляжах користується попитом у Росії, Криму і Європі. Встановивши камери схову на пляжі, ви отримаєте цілодобовий дохід 24/7.

Таке обладнання вимагає обов’язкового використання навісу і установки роллету на лицьову сторону. Джерело безперебійного живлення забезпечує автономну роботу протягом 2-х діб. А розбірні корпуси – економію на доставці. У зимовий період часу використовується на льодових аренах, гірськолижних курортах, а також в нічних клубах.

Увага! Камери зберігання для фестивалів і пляжів є в обмеженій кількості. Замовлення обладнання здійснюється за 25 днів. Доставка на пляжі Росії, Криму, Казахстану, України, країн Прибалтики та Європи, відбувається протягом 15-25 днів.

Автоматичні камери схову для туристичних міст

Автоматичні камери схову для туристичних міст

Локер-рум – це невелике приміщення у центральній частині туристичного міста, обладнане камерами схову різних габаритів. Такі автоматичні камери схову підключаються до керуючого серверу і володіють високим класом захисту. Для підприємців локер-руми – це новий і вигідний бізнес.

Наша компанія виробляє автоматичне обладнання для локер-румів, організовує комплексну систему захисту, надає доступ до API і підключає до сервера управління. У нас є можливість рекомендувати веб-студію, для виготовлення якісного Інтернет сайту з можливістю он-лайн бронювання комірок.

Попит до такого бізнесу з боку туристів і гостей міста відбувається за рахунок надання таких послуг:

 • Зручна передача ключів від квартир та хостелів через невеликі комірки;
 • Можливість для туристів залишити великогабаритні речі з упевненістю в їх збереженні;
 • Забезпечення збереження цінних речей, як в банківському сховищі;
 • Надання додаткових послуг для гостей міста;
 • Викликати таксі в аеропорт, прямо з терміналу камери схову.

Автоматичні камери схову для вокзалів

Автоматичні камери схову для вокзалів

Ми виробляємо автоматичні камери схову для вокзалів, автовокзалів та аеропортів з урахуванням прийнятих міжнародних стандартів. Вони розроблені на базі комп’ютерного програмного забезпечення, що набагато краще аналогічних моделей на основі мікроконтролерів. Таке обладнання стало справжнім проривом за рахунок високих показників попиту, захисту зберігання і швидкої окупності.

Блок управління таких камер зберігання оснащений: повнокольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 17″, купюроприймачем, модулем прийому оплат картками, промисловим комп’ютером, системою відеоконтролю і захисту. Автоматичні комірки – модульні, представлені у декількох розмірах (для зберігання речей, сумок, великих валіз).

Переваги камер зберігання ТМ МВК МАШ:

 • багатомовність і голосові підказки;
 • гнучке налаштування тарифів;
 • відеоспостереження і віддалений доступ;
 • гнучкість в налаштуванні програмного забезпечення;
 • поставка обладнання на цілодобовий пульт обслуговування;

Доставка автоматичних камер зберігання для вокзалів по території Росії, Казахстану, України, Білорусії, Молдови, Грузії, Прибалтика і в країни Європи, здійснюємо протягом 7-10 робочих днів. Уточнюйте наявність камер схову.

АКС для магазинів і супермаркетів

АКС для магазинів і супермаркетів

Автоматичні камери схову, встановлені в супермаркеті, торговому або розважальному центрі, дозволять Вашому магазину збільшити час перебування клієнта в торговому залі на 30%, тобто підвищити продажі товарів і послуг.

Це відбувається за рахунок 100% довіри відвідувачів до автоматичних камер схову. Адже вони можуть залишити особисті речі, верхній одяг і покупки (все те, що стримувало комфорт покупця і підганяло їх до виходу з торгового залу) в комірках зберігання.

Автоматична камера схову ТМ МВК МАШ на базі комп’ютера вигідно відрізняються від аналогів і забезпечує ряд переваг.

Переваги АКС для магазинів:

 • Ризик крадіжки особистих речей відвідувачів дорівнює нулю;
 • Істотна економія на замках, ключах і бирках;
 • Повнокольоровий, багатомовний інтерфейс надасть інформацію про продукти і послуги магазину;
 • Додаткове залучення відвідувачів магазину забезпечується за рахунок терміналу зарядки мобільних пристроїв;
 • Є можливість створити в магазині почтомат (постамат) – пункт прийому та відправки посилок;

Всі перераховані переваги дозволяють магазинам залучити більше відвідувачів, забезпечити покупцям комфорт перебування в торговому залі, і як підсумок – підвищити продажі і отримати схвальні відгуки в ЗМІ.

Почтомати (Постамати)

Почтомати (Постамати)

Доступне рішення для інтернет-магазинів і кур’єрських служб.

Таке обладнання реалізовано на базі комп’ютерної камери схову і тому є недорогим рішенням. Можливість реалізації потужної серверної частини, яка буде інтегрована в програмну базу інтернет-магазинів і кур’єрських служб.

Таке обладнання дозволяє:

 • Автоматизувати пункт прийому, видачі замовлень і посилок;
 • Проста установка на вулиці, у цілодобовому супермаркеті, торговому центрі або житловому комплексі, тобто для нього не потрібно окреме приміщення;
 • Обладнання не вимагає присутності персоналу і робочих місць для співробітників;
 • Посилки можна забирати і відправляти цілодобово.

Зверніть увагу! Почтомат (постамат) може виконувати функцію торгового апарату.

Встановивши такий автоматизований комплекс, Ви отримуєте можливість істотно скоротити витрати на логістику, зменшити час обслуговування одного замовлення, впровадити безкоштовну доставку для клієнта.

Додаткові можливості камер зберігання

 • Оплата картками

  У блок управління монтується банківський термінал для прийому оплати картками.
  Наша компанія є представником і партнером компаній Nayax і Ingenico – світових лідерів в області прийому оплат картками всіх банків світу, включаючи часто використовувані Visa, MasterCard.
  Установка такого устаткування дозволяє значно збільшити прибутковість вашого бізнесу і розширити комплекс послуг, що надаються.

 • Установка і оренда зарядних пристроїв

  Ці системи встановлюються в комірках автоматичної камери схову. Прокладаються окремі дроти до джерела живлення. Комплект включає в себе трьохканальний пристрій, який стабілізує напругу на всі види зарядних пристроїв. Реалізоване відсвічування в комірках. Дроти у спеціальному кожусі. При здачі в оренду зарядних пристроїв «Power Bank», використовується комплект спеціальних дротів і сам пристрій, який здатний заряджати кілька пристроїв.

 • Установка системи безпеки

  Безпека грає найважливішу роль у функціонуванні автоматичної камери схову. З одного боку, це гарантія більш якісної роботи обладнання, а з іншого – спосіб значно підвищити довіру користувача до послуги.
  У систему безпеки входить: чотириканальний відеореєстратор, внутрішня і зовнішня камера, антивандальна сигналізація, віддалений доступ і контроль.

 • Сонячні панелі

  Якщо немає можливості підключитися до мережі електроживлення, можна перейти на «зелену енергію» – встановити кілька сонячних панелей. Вони забезпечать автономну роботу всього комплексу.
  Система «зеленої енергії» включає в себе установку декількох елементів: дві і більше сонячні панелі, контролер роботи, джерело безперебійного живлення, акумулятор.

 • Рекламна панель

  У комплексі з автоматичною камерою схову встановлюється рекламна панель, діагональ екрану 50″ з високою якістю зображення. Така рекламна панель дозволяє демонструвати власні послуги і можливі товари, транслювати партнерські рекламні ролики з метою отримання додаткового доходу.

 • Додаткова гарантія

  Стандартна гарантія на автоматичні камери схову – 1 рік, але при бажанні Ви можете продовжити її до 7-ми років під час укладання контракту. Завдяки такому рішенню Ви позбавите себе від занепокоєння про будь-які потенційні несправності і експлуатаційні наслідки.
  Зверніть увагу: гарантія поширюється тільки на електронні вузли та електро-комплектуючі. Якщо настав гарантійний випадок, Вам потрібно тільки зняти вузол і встановити новий, який ми Вам надамо.

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Вкажіть кількість комірок
Додаткові модулі
Точка Wi-Fi доступу
Сигналізація і сторож
Відеоспостереження
Принтер
Сканер штрих-кодів
ДБЖ для шафи
Зарядка для телефонів
Термінал самообслуговування
Інший колір
Монетоприймач

Разом вартість:

⚹ Ціни не є остаточними, можливі зміни.
Дізнатися вартість можно за тел:
+38 (099) 204-26-27
Вкажіть кількість комірок
Додаткові модулі
Точка Wi-Fi доступу
Сигналізація і сторож
Відеоспостереження
Принтер
Сканер штрих-кодів
ДБЖ для шафи
Зарядка для телефонів
Термінал самообслуговування
Інший колір
Монетоприймач

Разом вартість:

⚹ Ціни не є остаточними, можливі зміни.
Дізнатися вартість можно за тел:
+38 (099) 204-26-27
Вкажіть кількість комірок
Додаткові модулі
Точка Wi-Fi доступу
Сигналізація і сторож
Відеоспостереження
Принтер
Сканер штрих-кодів
ДБЖ для шафи
Зарядка для телефонів
Термінал самообслуговування
Інший колір
Монетоприймач

Разом вартість:

⚹ Ціни не є остаточними, можливі зміни.
Дізнатися вартість можно за тел:
+38 (099) 204-26-27
Вкажіть кількість комірок
Додаткові модулі
Точка Wi-Fi доступу
Сигналізація і сторож
Відеоспостереження
Принтер
Сканер штрих-кодів
ДБЖ для шафи
Зарядка для телефонів
Термінал самообслуговування
Інший колір
Монетоприймач

Разом вартість:

⚹ Ціни не є остаточними, можливі зміни.
Дізнатися вартість можно за тел:
+38 (099) 204-26-27
Вкажіть кількість комірок
Опис

Разом вартість:

⚹ Ціни не є остаточними, можливі зміни.
Дізнатися вартість можно за тел:
+38 (099) 204-26-27

Як ми працюємо

Замовлення

Виробництво 25-40 днів

Доставка 2-7 днів

Гарантія 1-7 років

КЕЙСИ УСПІШНИХ УСТАНОВОК АВТОМАТИЧНИХ КАМЕР ЗБЕРІГАННЯ

Ім'я: Анна
Регіон: м. Одеса, Україна
Ім'я: Джеймі
Регіон: м Рим, Італія
Ім'я: Іван Гонгалез
Регіон: м Серон, Іспанія
Ім'я: Сергій
Регіон: міста Болонья, Венеція і Анкона, Італія
Ім'я: Олександр
Регіон: Україна
Ім'я: мережа магазинів Депот і Мегамаркет
Регіон: Київ, Черкаси, Маріуполь

Зацікавило?

Залиште Ваші контактні дані та технічний менеджер зв'яжеться для обговорення деталей співпраці

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ ВСТАНОВЛЕНО