Виробництво

Підготовка і обрізка деталей

Підготовка комплектуючих до установки

Установка елементів живлення

Протягування дротів

Тестування і пуско-налагодження

Установка і запуск обладнання

На сьогоднішній день наше підприємство є практично єдиним прямим виробником автоматичних комп’ютерних камер схову – поштоматів. Устаткування, вироблене нами, перевершує більшість іноземних аналогів як за ціною / якістю, так і за технічними характеристиками.

Виробничий відділ нашого підприємства разом з відділом розробки забезпечують повний закритий цикл виробництва автоматичних камер схову. У процесі виробництва ми використовуємо комплектуючі та сировину тільки високої якості від перевірених постачальників.

Корпуси наших камер схову виготовляються із високоякісної листової сталі, яка покрита порошковою полімерною фарбою. Перед фарбуванням проводиться фосфатування поверхні. Це забезпечує високу стійкість корпусу до зносу, а також захищає його від впливу вологи. Як підсумок – наші корпуси мають тривалий термін експлуатації.

Всі електрокомплектуючі, які ми використовуємо, проходять повну перевірку перед установкою. Кожен вузол переглядається, перевіряється на брак і тестується по кілька десятків разів. Ми практично не використовуємо електрокомплектуючі китайського виробництва.

«Серцем» наших автоматичних камер схову є плати-контролери нашої власної розробки і виробництва. Крім того, ми самі виробляємо і оновлюємо програмне забезпечення.

Крім того, ми також самі виробляємо і оновлюємо програмне забезпечення. Нашому відділу програмування під силу реалізувати вимоги і сміливі рішення наших клієнтів до функціонала роботи обладнання: платіжний термінал, поштомат, роздача Інтернету, замовлення піци і таксі, торговий модуль, система захисту і повідомлень, серверна частина, віддалений доступ.

Процес зборки проводять кваліфіковані інженери-електронники з вищою освітою. Це дозволяє забезпечити високу якість збірки і проводить постійну роботу над поліпшенням кожного вузла нашого обладнання.

Після складання наших шаф, ми ретельно тестуємо всі електронні вузли продукції, проводимо повне тестування роботи пристрою, його програмного забезпечення. Наше підприємство відвантажує тільки повністю протестований і працюючий продукт. Крім того, ми в обов’язковому порядку проводимо пуско-наладку нашого обладнання на об’єкті клієнта.

Головною перевагою виробництва є те, що все наше обладнання реалізовано на базі комп’ютера. За рахунок цього у нас вийшло реалізувати: зручний кольоровий інтерфейс на широкому екрані, мультимовність, звуковий супровід на різних мовах, легка настройка друку інформації на чеку, розширена адмінпанель для налаштування роботи обладнання під клієнта, віддалений доступ і моніторинг обладнання, відеоспостереження, смс-оповіщення, сигналізація і контроль злому осередків.

Самі по собі наші камери зберігання є дуже гнучким, з точки зору налаштування та функціоналу, обладнання, що дозволяє їм успішно виконувати дві головні свої функції: надійно зберігати речі користувачів 24 години на добу, і 7 днів на тиждень приносити дохід своєму власнику.

Наші виробничі потужності дозволяють без проблем виробляти як стандартні для нас позиції продукції, так і продукцію за специфічними вимогами клієнта. Той факт, що ми самі займаємося розробкою і виробництвом камер схову, дає нам можливість втілити практично будь-які побажання клієнта до комплектації і функціоналу автоматичних камер схову без втрати якості і надійності роботи.

У зв’язку з певною технічною складністю процесу виробництва, а також з тим, що більша частина електронних комплектуючих є імпортною (ЄС, США), терміни виробництва становлять від 20-45 днів.

Ми постійно намагаємося наростити склад комплектуючих та готової продукції, для того щоб зменшити терміни виготовлення.

Організацію доставки ми завжди беремо на себе. Розробляємо маршрут, знайдемо транспорт по самій вигідною ціною, підготуємо весь пакет необхідних документів, завантажимо машину, проконтролюємо рух. Але необхідно розуміти, що ми не транспортна компанія і ми не можемо нести відповідальність за доставку вантажу.

МВК-МАШ гарантує технічну підтримку, гарантійне та сервісне обслуговування всіх своїх автоматичних камер схову. Крім цього, ми постійно працюємо над удосконаленням своєї продукції, програмного забезпечення та окремих електронних вузлів камер схову, що дозволяє нам надавати послуги з оновлення вже придбаних камер схову.

Процес згинання металу

Монтаж електронних комплектуючих

Установка керуючих елементів

Завантаження програмного забезпечення

Упаковка корпусів і відвантаження

Залиште Ваші контакти