Контакти

Завод по виготовленню корпусів

Основні виробничі потужності, відділ розробок і цех зі зборки автоматичних камер зберігання знаходиться в Україні, місто Київ. Юридичне представництво в Москві, уповноважена укладати контракти і отримувати оплату по території Росії. У місті Пермі знаходиться наш потужний партнер, який активно розвиває ринок автоматики і знаходить нові ніші. У нас є клієнти і партнери на Кіпрі, в Іспанії, Італії, Болгарії та в Пуерто-Ріко.

Наші двері завжди відкриті, але попередній запис на зустріч з представниками наших компаній обов’язкове! Це можливо зробити за телефонами в Україні +38 (099) 204-26-27, в Росії +7 (499) 346-65-76 або по skype: MVKmash

Автоматичні камери схову нашої розробки дають можливість збирати їх де завгодно. Ми виробляємо розбірні корпуси, які дозволяють зібрати один модуль камери схову на дванадцять комірок за 40 хвилин. Електронна периферія легко встановлюється і так же легко знімається. Весь монтаж автоматичної камери схову не вимагає спеціальних знань і інструментів.

Ми готові почати виробництво автоматичних камер зберігання при 50% передоплатою. Відвантаження обладнання замовнику здійснюється при повній оплаті. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтами і готові розглянути будь-які інші варіанти співпраці.

У нас є представництво в Європі. На даний момент, йдеться про побудову цеху по збору комп’ютерних камер зберігання і почтоматов безпосередньо на Кіпрі, в Болгарії та в Іспанії.

Наше підприємство функціонує вже 14 років. Основні наші принципи: чесність, відкритість, сумлінність. Ми гарантуємо виконання наших зобов’язань в максимально короткі терміни.


Виробництво в Україні

03680, Україна, ТОВ «МВК Групп», вул. Солом’янска, 3

тел: +38 (099) 204-26-27

e-mail: zakaz@mvk-mash.com

Skype: MVKmash


Виробництво в Росії

111398 РФ, ТОВ «МВК МАШ», м. Москва, Грайвороновский проїзд, 9а, будівля 2-7
тел: +7 (499) 346-65-76

e-mail: zakaz@mvk-mash.com


Будівля головного офісу

Залиште Ваші контакти