Про нас

Відділ розробки програмного забезпечення

Відділ збірки та розробки обладнання

Відділ пуско-наладки обладнання

Виробництво камер схову широкого асортименту є основним напрямком діяльності компанії ТОВ «МВК Груп». Компанія працює і розвивається з 2001 року.

У 2009 році було відкрито структурний підрозділ «ПКЗ», спеціалізацією якого стало виробництво пляжних комірок зберігання – камер зберігання (схову), спеціально розроблених для експлуатації в умовах пляжу. Основною ідеєю стало те, що надання послуг зі зберігання речей може бути також вигідним бізнесом, що поєднує в собі соціальну ініціативу і прибуткову діяльність.

У 2011 році було створено спільне українсько-російське підприємство з виробництва камер зберігання. Заводи, що виробляють корпуси для камер зберігання, знаходяться в центральній частині України і Росії, тим самим вигідно і швидко задовольняють потреби Російських, Українських та Європейських замовників.

Створення в 2013 році структурного підрозділу «МВК-МАШ» – логічний розвиток діяльності нашої компанії. Розвиваючи ідею камер схову, як вид бізнесу, ми прийшли до висновку, що для успішності бізнесу на камерах зберігання необхідно мінімізувати участь людини у наданні послуги. Результатом стала розробка і запуск виробництва автоматичних камер зберігання на базі наших виробничих потужностей.

У процесі розробки нам вдалося проаналізувати іноземний досвід і вивести формулу ефективної автоматичної камери зберігання для надання платних послуг. Камери зберігання нашого виробництва – гнучкий пристрій, що поєднує в собі звичну зручність камери зберігання з вендінговим пристроєм.

Створивши автоматику на базі комп’ютера, ми змогли реалізувати найскладніші рішення для нашого обладнання. На даний момент вже реалізована:
– Автоматична камера схову з функцією зарядки мобільних пристроїв;
– Термінал виклику таксі та замовлення товарів і послуг;
– платіжний термінал;
– поштомат – автоматичний пункт по видачі посилок і замовлень.

Зараз ми працюємо над створенням додаткових програмних продуктів, які можуть значно збільшити функціонал і прибутковість нашого обладнання. У найближчі півроку ми плануємо закінчити роботу над:
– Торгівельні апарати, для великогабаритних і товарів, що б’ються;
– Пунктами прийому і видачі замовлень для хімчисток, сервісних центрів;
– Консьєрж-сервіс;
– Інстамати – послуга друку фото з соціальних мереж і фото на магнітах.

Основні виробничі потужності, відділ розробок і цех зі складання автоматичних камер схову перебуває в Україні, м.Київ. Цим нам вдалося знизити абсолютно всі витрати на всіх етапах виробництва, від розробки до збірки. Фахівці, що працюють над проектом, закінчили один з кращих технічних університетів СНД – НТУУ «КПІ».

Відділ проектування

Відділ складання корпусів

Відділ менеджменту та бухгалтерії

Залиште Ваші контакти